MÖBLER / Soffor / Soffa 8641686
nr 864 1686
Soffa
Malmstentyg, längd: 170
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:58:51
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr